Građanstvo

osobni razvoj i komunikacijske vještine

HR specijalisti

edukacija i razvoj stručnjaka u području ljudskih potencijala

Menadžeri

vještine vođenja i osobni razvoj menadžera i lidera

Poduzeća

organizacijski razvoj, ljudski potencijali, procjene i razvoj

Posao u Creativi

Pedantna ste i komunikativna osoba koja traži novo i ugodno radno okruženje? Ili ste možda već neko vrijeme u mirovini, no želja Vam je i dalje raditi na pola radnog vremena?
Možda tražimo baš Vas!
Creativke su u potrazi za osobom koja bi vodila i unaprijedila naše uredske i administrativne poslove:

Administrativni suradnik (m/ž)

Tražimo osobu koja je

  • ugodna, srdačna i profesionalna u komunikaciji
  • odgovorna, pouzdana i samostalna u radu
  • pedantna i temeljita
  • zrela u razmišljanjima i po dosadašnjem radnom iskustvu a mlada duhom u otvorenosti za nova učenja i osobni razvoj

Uvjeti

  • višegodišnje radno iskustvo, poželjno iskustvo u administrativnim poslovima
  • srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • visoka jezična komptetentost (hrvatski jezik, poslovna komnukacija u govoru i pismu)
  • aktivno korištenje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), prednost napredno poznavanje Excela
  • prednost snalaženje s digitalnim alatima (društvenim mrežama, aplikacijama i sl.)
  • prednost vrlo dobro poznavanje i aktivno korištenje engleskoj jezika u govoru i pismu

Opis posla

  • vođenje administracije vezane uz poslovanje (izrada ponuda, računa, vođenje evidencija)
  • vođenje administracije vezane uz ljudske resurse (obračuni putnih naloga, evidencije radnog vremena)
  • opći uredski poslovi (nabava uredskog materijala, odgovaranje na telefonske i pisane upite, pohrana dokumentacije i sl.)
  • ažuriranje postojećih pravilnika i evidencija
  • sudjelovanje u marketinškim i prodajnim aktivnostima
  • ostali poslovi iz djelokruga rada

Nudimo Vam

  • radni odnos na pola radnog vremena ili puno radno vrijeme
  • mogućnost dogovora oko organizacije radnog vremena
  • mogućnost kombinacije rada od kuće i u uredu (ili rad u uredu u potpunosti)
  • rad u timu visoko angažiranih i izrazito ugodnih osoba i u vrlo uređenom malom poduzeću u čijoj kulturi su visoko cijenjeni razvoj, suradnja, izvrsnost, kreativnost, znanje i učinkovitost

Svoj životopis i motivacijsko pismo možete poslati na mail creativa@creativa.hr. Natječaj je otvoren do popunjenja pozicije.

Odazivom na ovaj natječaj dajete suglasnost da vaše osobne podatke obrađujemo u svrhu natječaja za zaposlenje u Creativa d.o.o., te da ih pohranimo i u istu svrhu koristimo u trajanju 18 mjeseci od objave ovog natječaja. Vaši podaci bit će zaštićeni i neće biti korišteni ni u koje druge svrhe izuzev gore navedenih.
Ovu suglasnost možete u bilo kojem trenutku povući slanjem pisanog zahtjeva na creativa@creativa.hr i vaši će podaci biti odmah trajno uklonjeni iz naše baze podataka o kandidatima za zaposlenje u Creativa d.o.o.